kapsuly rioba

Pripravili sme pre vás 6 produktov v kategórii kapsuly rioba.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 6 z 6 celkom
Rioba Americano kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Americano kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva v kapusliach – 100 % Arabica.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
3,69 EUR
Detail ponuky
Rioba Espresso kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Espresso kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva v kapsuliach. 100% Arabica.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.
3,69 EUR
Detail ponuky
Rioba Cappuccino kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Cappuccino kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva so sušeným odstredeným mliekom a cukrom v kapsuliach - 80 % Arabica - 20 % Robusta.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho... Viac informácií
3,69 EUR
Detail ponuky
Rioba Grande Intenso kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Grande Intenso kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva v kapsuliach. 100% Arabica.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.
3,69 EUR
Detail ponuky
Rioba Latte Macchiato kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Latte Macchiato kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva so sušeným odstredeným mliekom cukrom v kapsuliach - 70 % Arabica - 30 % Robusta.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priam... Viac informácií
3,69 EUR
Detail ponuky
Rioba Lungo kapsule pre Dolce Gusto 16ks
Rioba Lungo kapsule pre Dolce GustoMletá pražená káva v kapsuliach. 100% Arabica.Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.
3,69 EUR
Detail ponuky
Hore