sirupy do nápojov rioba

Pripravili sme pre vás 14 produktov v kategórii sirupy do nápojov rioba.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 14 z 14 celkom
Rioba Cranberry Sirup 0,7l
Rioba Cranberry SirupSirup od značky Rioba s príchuťou brusnice. Je vhodný na ochutenie miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Tangerine Sirup 0,7l
Rioba Tangerine SirupSirup od značky Rioba s mandarínkovou príchuťou. Výborne sa hodí do miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Strawberry Sirup 0,7l
Rioba Strawberry SirupSirup od značky Rioba s jahodovou príchuťou. Výborne sa hodí na ochutenie miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Mint Sirup 0,7l
Rioba Mint SirupSirup od značky Rioba s mätovou príchuťou. Výborne na hodí do miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Mojito Sirup 0,7l
Rioba Mojito SirupSirup od značky Rioba s príchuťou mojito z invertného cukru a prírodnej mätovej arómy. Výborne na hodí do miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Caramel Sirup 0,7l
Rioba Caramel SirupSirup od značky Rioba s karamelovou príchuťou. Je vhodný na ochutenie kávy, cappuccina, latté machiatta aj čokolády. Výborne sa hodí aj na ochutenie miešaných alkoholických a nealko... Viac informácií
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Lime Sirup 0,7l
Rioba Lime SirupSirup s príchuťou limentky od značky Rioba je vhodný na ochutenie miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.Zloženie: cukor, pitná voda, limetková šťava, aróma
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Vanilla Sirup 0,7l
Rioba Vanilla Sirup Sirup od značky Rioba s vanilkovou príchuťou. Je vhodný na ochutenie kávy, cappuccina, latté machiatta aj čokolády. Výborne sa hodí do miešaných alkoholických aj nealkoholických ná... Viac informácií
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Coconut Sirup 0,7l
Rioba Coconut SirupKokosový sirup od značky Rioba, vhodný na ochutenie kávy, cappuccina, latté machiatta aj čokolády. Výborne sa hodí aj na ochutenie miešaných alkoholických a nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Chocolate Sirup 0,7l
Rioba Chocolate SirupČokoládový sirup od značky Rioba na ochutenie kávy, cappuccina aj latté machiatta. Vhodný taktiež na ochutenie miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Cane Sugar Sirup 0,7l
Rioba Cane Sugar SirupSirup od značky Rioba s trstinového cukru. Výborne sa hodí na ochutenie miešaných alkoholických a nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Melón Sirup 0,7l
Rioba Melón SirupSirup od značky Rioba s melónovou príchuťou. Výborne na hodí do miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.Zloženie: cukor, pitná voda, koncentrované ovocné šťavy, aróma.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Blue Curacao Sirup 0,7l
Rioba Blue Curacao SirupSirup od značky Rioba, má mierne pomarančovú chuť. Je vhodný do miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Rioba Raspberry Sirup 0,7l
Rioba Raspberry SirupSirup od značky Rioba s malinovou príchuťou. Výborne sa hodí na ochutenie miešaných alkoholických aj nealkoholických nápojov.
5,49 EUR
Detail ponuky
Hore