víno červené viña tarapacá

Pripravili sme pre vás 13 produktov v kategórii víno červené viña tarapacá.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 13 z 13 celkom
Tarapacá Merlot 0,75l
V bohatej a zvodnej vôni prevládajú slivky a černice, čo charakterizuje toto veľmi hladké víno. Je vhodné pre akúkoľvek príležitosť. Ideálna teplota servírovania je 16- 18°C.
4,99 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Cabernet Sauvignon Gran Reserva 0,75l
Tarapacá Cabernet Sauvignon Gran ReservaFARBAIntenzívne červená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEKombinácia vône a chuti s tónmi zrelého hrozna s jemnou arómou dubového dreva.
14,40 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Carmenere Gran Reserva 0,75l
Tarapacá Carmenere Gran ReservaFARBAIntenzívne červená.VÔŇAVôňa pripomína zmes kvetín, čerešní a kávy.CHUŤ V SKRATKEV chuti prevláda čokoláda a kávové zrná, ktoré pochádzajú z barikového sudu. Víno v ... Viac informácií
14,40 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Cabernet Sauvignon Merlot 0,75l
Víno bolo vyrobené z vyzretého hrozna, ktoré bolo nakvasené v uzavretých nerezových tankoch, čím bola docielená iskrivo červenofialová farba. Víno sa vyznačuje vôňou po sušených slivkách, hutná chuť p... Viac informácií
4,99 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Merlot Reserva 0,75l
Tarapacá Merlot Reserva FARBATmavo fialovo - červená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVýrazná ovocná aróma, ktorá je pre Merlot typická. 
10,10 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Cabernet Sauvignon 0,75l
Kvasenie a macerácia vína prebehla v nerezových nádobách pri teplote 28 stupňov Celzia. Pre zachovanie vône bolo víno nafľašované mladé. Ovocná a korenistá vôňa a chuť je charakteristická pre tento vy... Viac informácií
4,99 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Syrah Gran Reserva 0,75l
Tarapacá Syrah Gran Reserva FARBAIntenzívne červená s fialovým odtieňom.VÔŇAAróma čerešní s jemným dotykom mäty.CHUŤ V SKRATKEV chuti prevláda červené ovocie, sladké drievko a korenie.
14,40 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Merlot Gran Reserva 0,75l
Tarapacá Merlot Gran Reserva FARBAIntenzívne červená.VÔŇAAróma čokolády a vanilky.CHUŤ V SKRATKEDelikátna chuť s tónmi čučoriedok a moruší.
14,40 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Syrah 0,75l
Výrazne červenú farbu s fialovými tónmi sprevádza vôňa černíc, škorice a bielej čokolády. Víno pochádza z údolia Maipo. Odporúčaná teplota podávania je 18°C.
4,99 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Cabernet Sauvignon Reserva 0,75l
Tarapacá Cabernet Sauvignon ReservaFARBAJasná červená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEKomplexnosť vône a chuti, v ktorej prevládajú plody čiernych ríbezlí. 
10,10 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Carmenere 0,75l
Rubínová farba s vôňou lesného červeného ovocia, ktorú dopĺňajú kvetinové tóny, je typická pre toto víno. Chuť má svieži bylinný charakter so slivkovými tónmi.
4,99 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Syrah Reserva 0,75l
Tarapacá Syrah ReservaFARBAIntenzívne rubínovo červená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKETóny čučoriedok, čokolády a dymu.
10,10 EUR
Detail ponuky
Tarapacá Carmenere Reserva 0,75l
Tarapacá Carmenere Reserva FARBAIntenzívne červená.VÔŇAAróma kvetín, malín a čerešní.CHUŤ V SKRATKEPlná chuť s tónmi kávových zŕn a čokolády.
10,10 EUR
Detail ponuky
Hore